Pracownia cukiernicza "Samanta"ul. Rysulówka 8a, 34-511 Kościelisko, woj. małopolskietel.: +48 18 207 91 49biuro@cukierniasamanta.pl

Cukiernia Samanta

Witamy!           od 1927 roku           Zakopane

Zamówienia

Zamówienia można składać osobiście w naszych punktach, telefonicznie lub pocztą e-mail. Zamówienia na torty prosimy składać z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Zamówienia na torty weselne prosimy składać osobiście w jednym z naszych punktów lub na produkcji, najpóźniej z tygodniowym wyprzedzeniem. Telefon do zamówień+48 696 453 487

Witamy!

Jesteśmy rodzinną firmą, która od 1927 roku zajmuje się wytwarzaniem lodów i słodkości. Nasze wyroby możecie znaleźć w firmowych cukierniach w wielu zakątkach Zakopanego, między innymi na Krupówkach, Chramcówkach oraz Kasprusiach. Spotkacie nas także w sąsiednim Kościelisku gdzie znajduje się również zakład słodkiej produkcji.

Nasza naczelna dewiza to wysoka jakość, najlepsze naturalne surowce oraz przekazywana przez pokolenia tradycja wytwarzania. Mimo, iż wypieki tradycyjne są bardzo istotnym punktem naszej oferty, pozostajemy otwarci na nowe trendy w cukiernictwie i piekarstwie. Z wielką przyjemnością testujemy i wprowadzamy do produkcji najpopularniejsze przysmaki kuchni francuskiej, włoskiej i austriackiej. Na zamówienie pieczemy również ciasta oraz torty weselne i okolicznościowe.

Serdecznie zapraszamy do naszych cukierni.

Torty weselne
Dla młodej pary ten unikalny słodki wypiek ma być symbolem przyszłego życia w dostatku i dobrobycie. Nasze torty weselne nie tylko cieszą oko, ale również wyśmienicie smakują, ponieważ w ich przygotowanie wkładamy serce.

Torty komunijne
Przystąpienie po raz pierwszy do Sakramentu Eucharystii jest dla młodego człowieka dużym przeżyciem, a oryginalny tort komunijny pozwoli zarówno jemu jak i pozostałym gościom przyjęcia na długo zapamiętać ten szczególny dzień.

Torty artystyczne
To oczywiste, że ciasto, którego zadaniem jest uczczenie wyjątkowej okazji musi być inne niż wszystkie. Trudno oprzeć się wrażeniu, że nasze torty artystyczne przypominają bardziej dzieła sztuki niż wypieki. Aż żal je kroić.

Ciasta
Wśród wielu oryginalnych smaków nawet najbardziej wybredni wielbiciele słodkości znajdą coś dla siebie. Nie ma lepszego sposobu na poprawienie humoru i natychmiastowy zastrzyk szczęścia niż nasze ciasta.